„Po chodbách chodili zmatení úředníci, kteří se v 10:20 dozvěděli emailem, že druhý den jejich místo zaniká“

Petr Holub, expert na dekarbonizaci a bývalý vrchní ředitel zrušené sekce na ochranu klimatu popisuje, co se dělo na ministerstvu životního prostředí od příchodu Motoristů do vlády. Jak se rušila místa a jaké to má dopady na chod úřadu a jeho agendy.

Držte se osobních hodnot, píše tajemnice úřadu v přání zaměstnancům, kteří nevědí, zda budou mít příští rok práci

Zaměstnancům ministerstva životního prostředí dorazilo v těchto dnech přání od tajemnice úřadu Simeony Zikmundové. V něm jim přeje, aby strávili svátky v přesvědčení, že ať se odehrává cokoliv, „lze stát v pevné jistotě toho, kým každý jsme, v hodnotách, na nichž stavíme nejen své životy profesní, ale zejména ty osobní, soukromé“.

Přejít nahoru