Kněžice jsou průkopníkem v soběstačnosti. Brzy ale jejich obyvatelům může zdražit teplo na dvojnásobek

Středočeské Kněžice se už bezmála dvacet let spoléhají s dodávkou tepla na vlastní bioplynku a kotelnu. Kvůli končící podpoře ale budou muset omezit výrobu, nebo úplně skončit. Podobný osud přitom hrozí desítkám dalších stanic po celé republice.