Ve středu 14. června 2023 začne v O2 Universum v Praze již 2. ročník mezinárodní konference Sustainable Future 2023, která přinese zajímavé panelové diskuse s více než 80 významnými řečníky. Ti se zaměří na udržitelnost v různých odvětvích, jako je bankovnictví, logistika, doprava a byznys.

Hlavní pódium bude hostit skutečné ikony udržitelnosti, včetně nejmladší poradkyně Spojených národů, Sophii Kianni, která představí své nové myšlenky. Tobias Kederer z Amazonu nám sdělí, jaké inovace a trendy očekávat ve světě udržitelného podnikání. Kamil Čermák z ČEZu přiblíží, jak energetický gigant plánuje přispět k udržitelné budoucnosti. Marek Bláha, zodpovědný za Dostupné bydlení České spořitelny, sdílí své zkušenosti s udržitelnými řešeními ve stavebnictví. A Magdalena Maj z Polish Economic Institute představí zajímavé trendy v oblasti udržitelnosti v Polsku.

Navíc se návštěvníci O2 Universum budou moci inspirovat udržitelnými novinkami českých i zahraničních společností na výstavních stáncích. Pro hosty bude po celou dobu akce zajištěn catering a zajímavý doprovodný program. Po skončení konference bude pro platící účastníky k dispozici videozáznam z celé akce.

„Udržitelnost je nezbytná pro budoucnost naší planety, a právě o tom budeme diskutovat na konferenci Sustainable Future 2023. Máme tu čest přivítat přední odborníky a inspirativní řečníky z celého světa, kteří nám ukážou cestu k udržitelnému rozvoji,“ říká Patrik Juránek, CEO Startup Disrupt, hlavního organizátora konference.

Nejenže budete mít možnost naslouchat nejlepším v oboru, ale také se dozvíte nejnovější trendy a tipy na udržitelnost v roce 2023. Pokud chcete být součástí této inspirované události, navštivte webové stránky www.sustainablefuture.cz a získejte podrobný program konference a seznam všech řečníků. Vstupenky jsou k dispozici na stejném webu.

Sustainable Future 2023 je pořádána globální platformou pro startupy a inovátory, StartupDisrupt.com. Hlavním cílem tohoto startupového ekosystému je propojit byznys a inovace. Startup Disrupt pravidelně pořádá komunitní akce, konference a vzdělávací workshopy, které podporují rozvoj startupů, foundry a technologických inovátorů z celého světa.

Redakce

Ekonews je web o udržitelnosti, který hledá v ekologických tématech ekonomické souvislosti a mezi byznysmeny chuť dělat věci ohleduplněji k životnímu prostředí.