Směrnice o energetické náročnosti budov měla být součástí českých zákonů do 29. května. Na transpozici pracujeme, oznámila minulý týden na akci České rady pro šetrné budovy Natálie Marková, ředitelka odboru energetické účinnosti a úspor na ministerstvu průmyslu a obchodu. Zhruba do konce června podle ní poputuje do vnitřního připomínkového řízení.

Plné znění článku je k dispozici pouze pro aktivní předplatitele Ekonews +

Chci předplatné