Ekonews.cz a #KONTRAClimateChange si vás dovolují pozvat na další ze série pravidelných rozhovorů s předními českými lídry byznysu v oblasti udržitelnosti.

V unikátním prostředí dílny U jednoho stolu na pražské náplavce se můžete stát účastníky neformální diskuze s předními představiteli českého byznysu, šéfy a majiteli firem, kteří usilují o udržitelné podnikání. A zároveň využívají svůj vliv, aby naši planetu zachovali i dalším generacím.

Diskutovat můžete o environmentálních aktivitách podniků, roli byznysu v politické diskuzi o klimatických opatřeních i firemnímu aktivismu. A proč s lídry? Protože snaha o společensky odpovědné podnikání ve firmě obvykle přichází shora. Byznysoví lídři tak mohou být hnací silou přeměny ekonomiky a její dekarbonizace. I oni se tak mohou stát klimatickými aktivisty.

Po generálním řediteli společnosti Vodafone Petru Dvořákovi přijal pozvání Libor Mertl, spoluzakladatel společnosti ComAp. Diskuze se uskuteční 19. září od 10:00 na Smíchovské náplavce. Moderátorem akce bude komunikační expert a zakladatel agentury #KONTRAClimateChange Adam Ondráček.

Program diskuze U jednoho stolu s Liborem Mertlem

10:00 Doors open a networking
10:20 Zahájení
10:30 Z Ekonews telegraficky
10:40 Začátek talkshow
12:00 Ukončení programu a začátek networkingu
13:00 Ukončení akce

Jde o uzavřenou akci, na níž je k dispozici pouze 25 vstupenek. Vy a lídři v udržitelnosti u jednoho stolu.

Registrovat se můžete na goout.com.
V ceně vstupenky je snídaně a unikátní výhled na Vltavu zalitou ranním sluncem.

Přijďte se inspirovat na pražskou náplavku! Těší se na Vás Martina Patočková a Veronika Němcová z Ekonews.cz a Adam Ondráček z #KONTRAClimateChange.

Redakce

Ekonews je web o udržitelnosti, který hledá v ekologických tématech ekonomické souvislosti a mezi byznysmeny chuť dělat věci ohleduplněji k životnímu prostředí.