Více než 100 globálních společností s tržbami přesahujícími 1,5 bilionu dolarů vyzvalo vlády, aby učinily elektrifikaci ústředním bodem národních ekonomických strategií. Závislost na fosilních palivech podle nich představuje přímé náklady pro konkurenceschopnost, dodavatelské řetězce a investiční plánování.

Plné znění článku je k dispozici pouze pro aktivní předplatitele Ekonews +

Chci předplatné